Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

Śmieci wyrzucaj do kosza!


We wrześniu wszystkie klasy naszej szkoły sprzątały świat. Każda klasa miała wyznaczony teren. My, czyli klasa IV sprzątaliśmy teren wokół szkoły, inne klasy sprzątały w lesie, na drogach i poboczach. Najwięcej było papierków, szkła i plastiku. Przynieśliśmy bardzo dużo śmieci, dzięki czemu pomogliśmy światu. Każdy człowiek powinien pamiętać, aby nie wyrzucać śmieci, tylko je segregować i dbać o czystość. Wszyscy nauczyciele byli z nas dumni. Sprzątanie świata powinno być częściej, a nie tylko raz w roku. Pamiętaj: Śmieci wyrzucaj do kosza.

 

Cecylia kl. IV

stat4u