Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

IV Grand Prix Gminy Brzostek w Biegach Przełajowych

19 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Grand Prix Gminy Brzostek w Biegach Przełajowych. Na podium w poszczególnych kategoriach stanęli Bartłomiej Kopera (3 miejsce w klasach szóstych na 24 zawodników), Martyna Wołowiec (3 miejsce w kategorii klasy VII i VIII na 20 zawodniczek).  Gratulujemy! W klasyfikacji szkół zajęliśmy siódme miejsce.

 

Zdjęcia oraz szczegółowe wyniki dostępne na stronie sir.brzostek.pl/iv-grand-prix-gminy-brzostek-biegach...

 

stat4u