Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

Potrzebna pomoc dla Tomka !!

Potrzebna pomoc dla Tomka !!

Pomocy potrzebuje 8-tygodniowy Tomuś pochodzący z Kamienicy Górnej w powiecie dębickim. Tomek jest chory na bardzo niebezpieczną dla życia chorobę genetyczną SMA, nieleczona prowadzi do szybkiej śmierci. Jedynym ratunkiem jest leczenie poza granicami Polski, które wymaga dużego nakładu pieniędzy. Tomuś do momentu wystąpienia objawów choroby rozwijał się prawidłowo. Swoim Rodzicom podarował bardzo dużo radości i uśmiechu. Po diagnozie pojawiła się rozpacz, załamanie i bicie się z myślami czy Rodzice będą w stanie ocalić jego życie. Teraz wiadomo, że jest to możliwe i najbliżsi są zdeterminowani zrobić wszystko, by uratować mu życie, ale potrzebują wsparcia i pomocy.

Pomóc Tomkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Śnieżki Twoja Szansa

Źródło https://www.twojaszansa.org.pl/2018/01/12/potrzebna-pomoc-dla-tomka/

Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Dębicy

23 8642 1139 2013 3902 8554 0001

Tytułem: „Tomasz Pacana”

 

Wpłaty zagraniczne:

SWIFT: POLUPLPR

PL 23 8642 1139 2013 3902 8554 0001

Aby przekazać 1% podatku dla Tomka:

Należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000231088

oraz w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” wpisać „Tomasz Pacana”.

stat4u