Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

Turniej dla Tomka

W naszej szkole odbyła się akcja charytatywna na rzecz chorego Tomusia Pacany z Kamienicy Górnej. 31 stycznia przeprowadzony został turniej zimowy, w którym wzięły udział klasy IV – VII  szkoły podstawowej  oraz II oraz III gimnazjum. Wszyscy bawiliśmy się fenomenalnie w duchu sportowej rywalizacji. Przybyli też uczniowie, którzy chcieli pokibicować kolegom.
13 lutego odbył się słodki kiermasz walentynkowy, pod hasłem: „ Kup serce, ofiaruj serce”. Już na dwóch pierwszych przerwach międzylekcyjnych ciasteczka przygotowane przez uczniów i nauczycieli rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Część uczniów wysłała serduszka wraz z ciasteczkami do swoich przyjaciół. Cały kiermasz został fantastycznie odebrany. Najważniejsze jednak, że mogliśmy pomóc Tomkowi. Zebraliśmy Az 1220 złotych.


10 lutego w Domu Kultury w Brzostku odbył się koncert charytatywny, podczas którego zaśpiewały dwie uczennice naszej szkoły: Małgosia Dunajska oraz Aleksandra Szczepkowicz.
Gabrysia, Klasa III gimnazjum

 Wyniki

Piłka nożna klasy IV i V
FC Pudliszki  0:3  Supastrikas


Piłka nożna klasy VII i GIM

Klasa SiUdma 1:0 FC Krzoki
FC Nam Się Nie Chce 2:3 FC KRzoki
Klasa SiUdma 1:2 FC Nam Się Nie Chce

Tabela

  1. FC Krzoki
  2. FC Nam Się Nie Chce
  3. Klasa SiUdma


SP Piłka siatkowa


Girl Squad 2:0 The Super Friend
Super Team 2:0 The Super Friend
Super Team 0:2  Girl Squad


Tabela

  1. Girl Squad
  2. Super Team 
  3. The Super Friend


Piłka siatkowa VII i GIM


Zaraz Przeczytam  0:2 Seven Team
FC Krzoki  1:2 Banda Łysego
Zaraz Przeczytam  2:0 Banda Łysego
FC Krzoki  0:2 Seven Team
Zaraz Przeczytam  2:0 FC Krzoki


Tabela

  1. Seven Team
  2. Banda Łysego
  3. Zaraz Przeczytam 
  4. FC Krzoki

 

stat4u