Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

Lekcja w kinie oraz film " BFG "

25 października  uczniowie klas IV-VI wzięli udział w „Lekcji w kinie”, która odbywała się w kinie Kosmos w Dębicy. W pierwszej części spotkania (lekcji) omawialiśmy gatunki filmowe, których było siedem: western, fantasy , przygodowy , science-fiction, komedia, musical, kryminał. Każdy z gatunków został wytłumaczony i omówiony na podstawie krótkich fragmentów  z różnych filmów. W drugiej części spotkania oglądaliśmy film „Bardzo Fajny Gigant”, który łączy w sobie kilka gatunków. Należy on do kina familijnego, przygodowego, zawiera przede wszystkim elementy baśniowe, a także fantasy. Przygody bohaterów  wszystkim się  podobały, zwłaszcza zakończenie filmu,  czego wyrazem były brawa widowni po projekcji.  


Kacper S.   kl. VI

stat4u