Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

Dzień Krajobrazu 2019

20 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Krajobrazu, którego hasłem przewodnim była "Woda w krajobrazie". Woda jest bardzo ważnym składnikiem krajobrazu. Jej znaczenie nigdy wcześniej nie było tak duże jak obecnie. Dzieje się tak ze względu na coraz bardziej uszczuplające się jej zasoby.
Z tej okazji w naszej szkole 22 października odbył się apel na temat wody w krajobrazie. Jego głównym celem było uświadomienie uczniom, jak ważna jest dla nas woda. Główną atrakcją byli młodsi uczniowie, którzy śpiewali piosenki i prezentowali scenki tematyczne. Natomiast starsi uczniowie przygotowali gazetki poświęcone temu zagadnieniu.
Wszyscy dobrze się bawili i zarazem uświadomili sobie, jaką wartość ma woda.

                                                         
Dominika z klasy VII

stat4u