Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

LICYTACJA LALEK

Nasza szkoła  zakończyła realizację międzynarodowego projekt UNICEFU „Wszystkie Kolory Świata”, którego celem było kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy tolerancji i otwartości na inne kultury oraz pokazanie, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale też przyjemne i kreatywne. Każda klasa miała za zadanie ubrać uszytą, szmacianą lalkę w charakterystyczny strój dowolnie wybranego kraju. Podczas imprezy środowiskowej, jaką był Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole, lalki zostały sprzedane na drodze licytacji. Za zebrane w ten sposób fundusze zrealizowano główne założenie projektu tj. zakup szczepionek dla dzieci.  Bardzo serdecznie dziękujemy przybyłym gościom i wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji. Kupując lalkę bierzemy odpowiedzialność za dzieci, których zdrowie i życie jest zagrożone, a dzięki naszej hojności możemy je uratować .
  Szkolny Klub wolontariatu

stat4u