Sportowy czerwiec

4 czerwca na Kompleksie Boisk Sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” odbyła się IV Gminna Olimpiada Sportowa Dzieci. Uczniowie naszej szkoły wygrali je z  jednym punktem przewagi nad drugim miejscem.

8 czerwca na Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku odbył się turniej siatkówki o Puchar Kierownika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzostku w kategorii szkół podstawowych. Reprezentantki naszej szkoły zajęły drugie miejsce pokonując pod drodze  do finału szkoły z Siedlisk Bogusz, Smarżowej, Kamienicy Górnej. W finale przegrały z SP Brzostek.

7 czerwca w ramach Sportowego Dnia Dziecka uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w turnieju piłki nożnej. W grupie pokonali szkoły ze Smarżowej, Gorzejowej i Kamienicy Dolnej. W półfinale pokonali SP Przeczyca. W finale przegrali z SP Grudna Górna 0:1.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony OSiR Brzostek ich autorami są pracownicy OSiR-u.