Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

Święto Niepodległości w naszej szkole 2019r.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Nawsiu Brzosteckim przygotowali uroczystą akademię z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Tego dnia dzwonek zgromadził całą społeczność szkolną na sali gimnastycznej. Przedstawiciele klas V – VIII recytowali piękne wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne. W swoim wystąpieniu przypomnieli trudną historię naszej ojczyzny i uczcili pamięć poległych w jej obronie żołnierzy.

 

Eleganckie stroje wszystkich uczniów w tym dniu podkreślały podniosły charakter tego święta i były wyrazem naszej patriotycznej postawy.
Daria kl. VI

Zdjęcia - kliknij i zobacz

stat4u