Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

100-lecie odzyskania niepodległości

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości w naszej szkole miały kilka odsłon. Pierwszą było stworzenie przez wszystkie klasy okolicznościowych gazetek. Drugą było uczestnictwo w akcji śpiewania hymnu o godzinie 11:11 w którym również uczestniczyła cała szkoła. Ostatnim akcentem był wieczorek słowno-muzyczny na który zostali zaproszenie mieszkańcy naszej gminy.

Zdjęcia - zobacz

Film - zobacz, całość filmu będzie udostępniona na płytach DVD, informacja w szkole.

Okolicznościowy plakat:

Wspólne śpiewanie hymnu:

 

stat4u