Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

Wizyta Biskupa

Poniedziałek rano 21 kwietnia 2018 r. rozpoczął się od oczekiwania na przybycie Biskupa Jana Wątroby. Przywitany najpierw został przez Panią Dyrektor Urszulę Wojnarowską i katechetkę Marzenę Grygiel. Po przywitaniu na sali gimnastycznej uczniowie wystąpili z krótkim programem artystycznym ze szczególnym uwzględnieniem klasy 3, która będzie przyjmować w najbliższym czasie pierwszą komunię świętą. Przybyły gość otrzymał w krótkim czasie dużą dawkę informacji o szkole. Spotkanie zakończyło się błogosławieństwem dla uczniów i osób zgromadzonych na sali gimnastycznej.

 

Galeria ze zdjęciami - kliknij i zobacz.

stat4u