Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Pamiętaj przeczytaj RODO http://zsnawsie.hekko.pl/rodo

XVII Dzień Papieski w naszej szkole

25 października  2017 r. w naszej szkole odbył się apel poświecony naszemu radkowi św. Janowi Pawłowi II.Nasz św. Papież jest postacią historyczną, bardzo ważną w życiu każdego człowieka wierzącego, każdego Polaka – dlatego nie wolno nam zapominać o Jego nauczaniu i życiu oraz wspaniałej działalności na Recz kościoła. W tym roku Dzień Papieski w naszej miał formę Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II połączonego z prezentacją multimedialne oraz przedstawieniem, W konkursie brało udział sześć klas z naszej szkoły zarówno podstawowej jak i gimnazjalnej. Pierwsze miejsce wywalczyła klasa VII, drugie klasa VI, a trzecie klasa II Gim. Kolejny miejsca zajęły klasy II Gim, IV i V. Nagrodą w konkursie były :kremówki papieskie”.

 

Wszystkim uczestnikiem gratulujemy zdobytej wiedzy, a zwycięzcom życzymy smacznego.

stat4u