Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Absolwenci

Absolwenci


Rocznik  2001-2002
•    Białas Jakub
•    Fiołek Maria
•    Fijołek Mateusz
•    Grygiel Aneta
•    Grygiel Sebastian
•    Karaś Krzysztof
•    Karwowski Marek
•    Łukasik Iwona
•    Smyczyński Daniel
•    Nowakowska Karolina
•    Trychta Piotr
•    Wołowiec Ewelina
•    Zięba Anna
•    Zięba Przemysław

Rocznik 2001-2003
•    Dziedzic Sylwia
•    Fijołek Dorota
•    Fryc Katarzyna
•    Górka Kinga
•    Grodzki Grzegorz
•    Hołowicka Anna
•    Grygiel Józef
•    Jantoń Łukasz
•    Józefczyk Tomasz
•    Maziarka Artur
•    Maziarka Artur
•    Orzechowski Jacek
•    Przewoźnik Joanna
•    Rakowska Agnieszka
•    Strączek Lidia
•    Surdel Marcin
•    Trojan Jacek
•    Trychta Michał
•    Zastawna Bożena
•    Zegarowska Anna

Rocznik 2001-2004
•    Chrząszcz Tomasz
•    Fryc Piotr
•    Górka Marcin
•    Grygiel Daniel
•    Jantoń Tomasz
•    Józefczyk Paweł
•    Kadulski Krzysztof
•    Kopera Waldemar
•    Lipka Monika
•    Łukasik Marek
•    Mazur Zdzisław
•    Niedziałek Lidia
•    Rakowski Tomasz
•    Skórska Katarzyna
•    Spicha Tomasz
•    Surdel Katarzyna
•    Sury Marta
•    Szpak Dariusz
•    Szpara Magdalena
•    Szybowicz Wioletta

Rocznik 2002-2005
•    Chłopińska Katarzyna
•    Gawron Piotr
•    Hołowicki Wojciech
•    Józefczyk Łukasz
•    Kobak Wirginia
•    Kudłacz Robert
•    Łącka Monika
•    Mazur Stanisław
•    Spicha Iwona
•    Sury Mariusz
•    Szpara Monika
•    Szybowicz Piotr
•    Tyluś Anna
•    Wojdyła Janusz
•    Zięba Aneta
•    Zięba Paulina

Rocznik 2003-2006
•    Furca Katarzyna
•    Grodzki Marcin
•    Hals Tomasz
•    Jaworek Rafał
•    Józefczyk Maria
•    Kawalec Rafał
•    Krajewska Marzena
•    Noga Katarzyna
•    Noga Małgorzata
•    Orzechowski Grzegorz
•    Rakowska Marta
•    Samborski Damian
•    Sikorski Paweł
•    Składanowski Rafał
•    Staniszewski Marcin
•    Surdel Marek
•    Szynal Łukasz
•    Wąsik Małgorzata
•    Zięba Agnieszka
•    Rakowski Sebastian

Rocznik 2004-2007
•    Maziarka Anna
•    Cisoń Marta
•    Karaś Anna
•    Kopera Artur
•    Krajewski Tomasz
•    Kudłacz Agnieszka
•    Kurek Magdalena
•    Maziarka Radosław
•    Noga Barbara
•    Rak Adam
•    Rak Dawid
•    Samborski Daniel
•    Skocz Łukasz
•    Skórska Justyna
•    Staniszewski Michał
•    Szpara Edyta
•    Sztorc Justyna
•    Trychta Dagmara
•    Tyluś Agata
•    Wójcik Barbara
•    Zięba Magdalena
•    Lipka Mateusz

Rocznik 2005-2008
•    Fryc Paulina
•    Górka Michał
•    Grodzka Barbara
•    Jantoń Piotr
•    Kurek Monika
•    Łukasik Damian
•    Nowicki Artur
•    Rogowska Edyta
•    Rogowska Karolina
•    Skocz Adam
•    Sobierajska Karolina
•    Szybowicz Damian
•    Tyluś Klaudia
•    Wójcik Karolina
•    Zięba Konrad

Rocznik 2006-2009
•    Balasa Magdalena
•    Bielańska Katarzyna
•    Dziedzic Ewa
•    Fryc Kamil
•    Gacoń Karolina
•    Grygiel Anna
•    Górka Karolina
•    Józefczyk Anna
•    Kawalec Agnieszka
•    Krajewski Paweł
•    Marcinek Angelika
•    Michoń Mateusz
•    Nowicki Kamil
•    Rak Arkadiusz
•    Rakowski Grzegorz
•    Składanowski Mateusz
•    Składanowski Michał
•    Skórska Marta
•    Staniszewska Monika
•    Stojak Krzysztof
•    Surdel Adam
•    Szczur Łukasz
•    Trychta Sławomir
•    Tyburowski Krzysztof
•    Wal Marcin
•    Wróbel Mariola
•    Zastawny Aneta
•    Zięba Łukasz
•    Misiura Agnieszka

Rocznik 2007-2010
•    Dobrowolski Damian
•    Gacoń Marta
•    Jantoń Justyna
•    Kobak Daniel
•    Lipka Kamil
•    Łukasik Piotr
•    Maziarka Kinga
•    Noga Marcin
•    Noga Paweł
•    Nowicka Elżbieta
•    Raś Dominik
•    Raś Łukasz
•    Skórska Marzena
•    Stojak Teresa
•    Storc Rafał
•    Tocki Mateusz
•    Trychta Tomasz
•    Tyluś Małgorzata
•    Wójcik Sławomir
•    Wróbel Edyta
•    Zaranek Edyta
•    Zegarowska Wioleta
•    Zięba Magdalena
•    Zięba Paulina

Rocznik 2008-2011
•    Chrząszcz Kinga
•    Fiołek Karolina
•    Grygiel Aleksandra
•    Grygiel Paulina
•    Grygiel Robert
•    Kalina Karol
•    Misiura Marek
•    Nowicki Szczepan
•    Orzechowski Dominik
•    Przewoźnik Magdalena
•    Raś Agata
•    Stanek Dawid
•    Stanek Paulina
•    Sztorc Agnieszka
•    Tyburowski Artur
•    Wąsik Rafał
•    Wójcik Dariusz
•    Wróbel Urszula
•    Zięba Partycja
•    Skocz Damian

Rok 2009 - 2012

 

Rok 2010 - 2013

  • Dobrowolska Patrycja
  • Grygiel Agnieszka
  • Grygiel Karolina
  • Kurcz Kamil
  • Łukasik Paweł
  • Matyasik Damian
  • ogrodnik Barbra
  • Przewoźnik Karolina
  • Rakowska Ewelina
  • Raś Daniel
  • Rogus Grzegorz
  • Szpara Dominik
  • Wąsik Radosław
  • Wołowiec Kamil
  • Wójcik Wojciech
  • Zima Adrian

 Rok 2011 - 2014

  • Chrzaszcz  Albert 
  • Grodzka Alicja
  • Hynek Maria
  • Kalina Izabela
  • Kalina Krzysztof
  • Kobak Rafał
  • Łukasik Łukasz
  • Mazur Agnieszka
  • Nowicka Monika
  • Ogrodnik Józef
  • Orkisz Dawid
  • Pogorski Damian
  • Pyzia Karol
  • Radelczuk Martyna
  • Raś Agnieszka
  • Trychta  Arkadiusz
  • Tyburowski Bartłomiej
  • Wal Monika
  • Wąsik Magdalena
  • Wąsik Michał
  • Zięba Krystian
  • Żydek Michał

 

 

Rok 2012 - 2015

  • Fryc Maria
  • Grygiel Sylwia
  • Józefczyk Beata
  • Kalina Krzysztof
  • Kurek Wioletta
  • Łącki Damian
  • Noga Gabriela
  • Nowicka Sylwia
  • Przywara Patrycja
  • Rogaczewski Szymon
  • Skladanowski Piotr
  • Spicha Joanna
  • Storc Dawid
  • Wilusz Aleksandra
  • Zięba Konrad
  • Zima Magdalena
  • Żydek Agata

Rok 2013 - 2016

  • Kamil Boroń
  • Małgorzata Gacoń
  • Adam Hynek
  • Adrian Jędrzejczyk
  • Paulina Józefczyk
  • Wiktoria Kawalec
  • Patrycja Ogrodnik
  • Piotr Ogrodnik
  • Martyna Pietruszewska
  • Joanna Rakowska
  • Katarzyna Raś
  • Piotr Stanek
  • Jakub Zastawny
  • Barbara Zięba

 

stat4u